Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Në fundjavë do të rinisin garat e pjesës së dytë të edicionit, me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës.

Komisioni i Garave tashmë ka caktuar orarin e këtyre dueleve, ku katër ndeshje zhvillohen të shtunën dhe katër të dielën.

Ky është orari i plotë:

Kupa e Kosovës – 1/8 e finales

E shtunë, 04.02.2023, ora 13:00

Liria – Llapi

Feronikeli ‘74 – Trepça ‘89


Ballkani – A&N

Flamurtari – Vushtrria

e diel, 05.02.2023, ora 13:00

Gjilani – Vjosa

Behari – Prizreni

Malisheva – Fushë Kosova

Prishtina – Dukagjini

Lexo edhe

Video