Në fotografi me armë, policia ia bastis shtëpinë

Në fotografi me armë, policia ia bastis shtëpinë

Njësiti policor në telefonin e një personi ka gjetur fotografi ku i njëjti kishte dalë me armë.


Rasti ka ndodhur në fshatin Terrnavë të Podujevës. Me urdhër të prokurorit është bërë kontroll në shtëpinë e të dyshuarit ku është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë.

Me urdhër të prokurorit lënda e rastit procedohet në procedurë të rregullt.

Lexo edhe

Video