Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ndryshon stadiumi ku do të zhvillohet ndeshja ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe Shqipërisë

Ndryshon stadiumi ku do të zhvillohet ndeshja ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe Shqipërisë

Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar se ndeshja e datës 16.02.2021 (ditë e martë) ndërmjet veteranëve të Kosovës dhe Shqipërisë, e paraparë të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, për shkak të kushteve atmosferike është zhvendosur në stadiumin e KF 2 Korriku.

Termini i ndeshjes mbetet i njëjtë, nga ora 12:00.


Kjo ndeshje zhvillohet për nder të 17 Shkurtit,  Ditës së Pavarësisë së Kosovës.

Pjesëmarrës në këtë ndeshje do të jenë yjet e futbollit shqiptarë si: Erjon Bogdani, Blendi Nallbani, Altin Lala, Alban Bushi, Geri Cipi, Ahmet Beselica, Eroll Salihu, Muharrem Sahiti, Isa Sadriu, etj.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: