Ndryshon rezultati në ndeshjen Spanjë-Francë, shënohen dy gola për dy minuta-video

Ndryshon rezultati në ndeshjen Spanjë-Francë, shënohen dy gola për dy minuta-video

Më në fund është shënuar ka ndryshuar rezultati në finalen e Ligës së Kombeve ndërmjet Spanjës dhe Francës.

Ishin “Furia e Kuqe” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 64’ të ndeshjes me golin e realizuar nga Oyarzazal, por vetëm dy minuta më vonë Karim Benzema rikthen baraspeshën duke realizuar për 1-1, përcjellë KosovaPress.


Lexo edhe

Video