Ndryshon rezultati në ndeshjen Inter-Plzen

Ndryshon rezultati në ndeshjen Inter-Plzen

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjes e Ligës së Kampionëve ndërmjet Interit dhe Viktoria Plzenit.

Zikaltërit kanë kaluar në epërsi në minutën e 34- dhe realizues ishte mesfushori Mikhitaryan, përcjellë KosovaPress.


Një fitore eventuale në këtë dneshje do ta kualifikonte Interin në fazën e eliminimit direkt të kësaj gare.

Lexo edhe

Video