Ndryshon rezultati në ndeshjen Ballkani-Shkupi

Ndryshon rezultati në ndeshjen Ballkani-Shkupi

Ka ndryshuar pas 70’ minutave lojë rezultati në ndeshjen e Ligës së Konferencës ndërmjet Ballkani dhe Shkupit.


Skuadra kosovare ka kaluar në epërsi në minutën e 70’ dhe realizues ishte Meriton Korenica, raporton KosovaPress.

Ky gol e ofron edhe më tepër Ballkanin drejt fazës së grupeve të Ligës së Konferencës.

Lexo edhe

Video