Ndryshon rezultati në finalen e Ligës së Evropës

Ndryshon rezultati në finalen e Ligës së Evropës

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen finale të Ligës së Evropës ku po ballafaqohen Eintracht Frankfurti dhe Rangers.

Është skuadra skoceze ajo që ka kaluar në epërsi ë minutën e 57’ me golin e realizuar nga Aribo.


Ja goli:

Lexo edhe

Video