Ndryshon rezultati në “El Clasico”

Ndryshon rezultati në “El Clasico”

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen derbi të La Ligas ndërmdjet Real Madridit dhe Barcelonës.

Janë katalanasit ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 29’ të ndeshjes, transmeton KosovaPress.


Një kombinim i mirë ndërmjet Dembeles dhe Aubameyangut, u konkretizua me gol nga ky i fundit që shënoi nga afërsia më kokë.

Ja goli i tij:

Lexo edhe

Video