Ndryshon rezultati në derbin Everton-Liverpool

Ndryshon rezultati në derbin Everton-Liverpool

Ka ndryshuar rezultati në ndeshjen derbi ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit në Premier Ligë.


Janë “Të Kuqtë” ata që kanë kaluar në epërsi në minutën e 9’ të ndeshjes me golin e mesfushorit dhe kapitenit Jodan Handerson, transmeton KosovaPress.

Lexo edhe

Video

error: