Ndryshon rezultati në derbin City-United

Ndryshon rezultati në derbin City-United

Ka ndryshuar shumë shpejtë, që në fillim të ndeshjes rezultati në derbin lokal të Premier Ligës, ndërmjet Manchester Cityt dhe Manchester Unitedit.

Një aksion i rrjedhshëm i vendasve u konkretizua me gol nga mesfushori Kevin De Bruyne, transmeton KosovaPress.


Ja goli:

Lexo edhe

Video