Ndiqeni LIVE ceremoninë e hapjes së Kampionatit Botëror

Ndiqeni LIVE ceremoninë e hapjes së Kampionatit Botëror

Tashmë momenti po thuajse ka ardhur. Kampionati Botëror “Katari 2022” është në prag të fillimit.

Sfida hapëse do të jetë ajo ndërmjet Katarit dhe Ekuadorit e cila starton nga ora 17:00, raporton KosovaPress.


Paraprakisht do të zhvillohet ceremonia hapëse që do të jetë spektakolare ku do  të defilojnë artis të njohur botëror nga fusha e muzikës dhe artit.

Këtu mund ta ndiqni LIVE këtë ceremoini:

Video