Ndiqeni këtu LIVE ceremoninë e Topit të Artë

Ndiqeni këtu LIVE ceremoninë e Topit të Artë

Ceremonia për ndarjen e çmimit Topi i Artë 2021 do të fillojë nga ora 20:30.

Top lojtarët e botës janë në garë të nominuar për ta fituar këtë çmim presitgjoz individual dhe gara është shumë interesante.


Emra si Lionel Messi, Roberto Lewandowski, Jorginho, Benzema, Mbappe e të tjerë po presin për ndarjen e këtu trofeu.

Këtu mund ta ndiqni live:

Video