Ndeshjet e shtatorit, Giresse flet sot para mediave

Ndeshjet e shtatorit, Giresse flet sot para mediave

Trajneri i Kombëtares së Kosovës, Alain Giresse do të dal sot para mediave ku do të flas në prag të dy ndeshjeve të radhës.


“Dardanët” tashmë kanë nisur përgatitjet për dy ndeshjet e fundit të edicionit të sivjetmë të Ligës së Kombeve, të cilat i luan gjatë këtij muaji, kundër Irlandës së Veriut në Belfast, më 24 shtator dhe kundër Qipros, më 27 shtator, në stadiumin “Fadil Vokrri”, raporton KosovaPress.

Konferenca do të zhvillohet nga ora 13:00, ndërsa paraprakisht, nga ora 10:30 do të zhvillohet stërvitja e radhës në Kampion Nacional në Hajvali.

Lexo edhe

Video