Ndeshja e parë pa Koemanin në krye, me këtë formacion luan Barça ndaj Alavesit

Ndeshja e parë pa Koemanin në krye, me këtë formacion luan Barça ndaj Alavesit

Barcelona sonte do ta zhvillojë ndeshjen e parë pas shkarkimit të trajnerit Ronald Koeman dhe do të ballafaqohet me Alavesin në kuadër të xhiros së 11-të të kampionatit Spanjoll La Liga.

Zëvendëstrajneri  Sergi Barjuán do ta drejtojë sonte skuadrën në pritje të emërimit të trajnerit të ri, derisa ndeshja fillon nga ora 21:00 në “Camp Nou” dhe këto janë formacionet zyrtare:


Barcelona: Ter Stege, Dest, Pique, Sergio, Depay, Alba, Aguero, Mingueza, Eric, Niko, Gavi

Alaves: Siverra, Navarro, Lejeune, Laguardia, Duarte, Moya, Loum, Pons, Rioja, Joselu, Edgar

Lexo edhe

Video

error: