Ndërtesa më e madhe në botë veshët Kuq e Zi

Ndërtesa më e madhe në botë veshët Kuq e Zi

Sonte Dubai u zbukurua më shumë se kurrë. Në ndërtesën më të madhe në botë Burj Kalifa, u ekspozua flamuri kuq e zi.


Kështu ka shkruar Avni Arifi, ambasador i Kosovës në Emiratet e Bashkuara, i cili edhe ka postuar fotografitë dhe videon të cilën mund ta shikoni më poshtë.

Lexo edhe

Video

error: