Ndërron jetë nëna e ish-deputetes së PDK-së, ishte e prekur nga COVID-19

Ndërron jetë nëna e ish-deputetes së PDK-së, ishte e prekur nga COVID-19

Nëna e ish-deputetes së PDK-së, Teuta Hadri, ka humbur luftën me COVID—19.

Ka qenë vet ish-deputetja që ka dhënë lajmin për humbjen e nënës së saj.

Njoftimi i saj:


Te dashur shoke miq, damshamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!

Lexo edhe

Video