Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni

Ndërpritet ndeshja Shqipëri-Poloni

Është ndërprerë ndeshja Shqipëri-Poloni në “Air Albania”, pas hedhjes së gjësendeve në fushë.

Kjo ndodhi pasi që mysafirët shënuan në pjesën e dytë me Swidersin në minutën 77.


Arbitri ka ndërprerë ndeshjen pas kësaj dhe nuk dihet nëse do të vazhdojë sonte.

Lexo edhe

Video

error: