Ndërpritet finalja e Superkupës

Ndërpritet finalja e Superkupës

Vetëm pak minuta para se të mbyllet pjesa e parë, është ndërprerë finalja e Superkupës së Kosovës ndërmjet Pejës dhe Trepçës.


Ishte trajneri i KB Pejës, Rami Hadar i cili ka urdhëruar lojtarët e skuadrës së tij që të tërhiqen nga parketi.

Arsyeja prapa këtij vendimi të trajneri izraelit ende nuk dihet.

Video