Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ndaj Crotones Interi kërkon ta hipotekojë titullin e Serie-A, formacionet zyrtare

Ndaj Crotones Interi kërkon ta hipotekojë titullin e Serie-A, formacionet zyrtare

Në javën e 34 të Serie-A Interi ballafaqohet me Crotonen dhe kërkon një fitore për t’u ofruar edhe më afër titullin kampion për edicionin garues 2020/21.

Trajneri Antonio Conte ka bërë dy ndryshime në formacionet duke startuar me dyshen Darmian dhe Sensi nga minuta e parë, përcjell KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

Crtone: Cordaz; Djidji, Golemic, Magallan; Molina, Messias, Cigarini, Benali, Reca; Ounas, Simy.

Inter: Handanovic, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Hakimi, Barella, Brozovic, Sensi, Darmian, Lukaku, Lautaro

Lexo edhe

Video

error: