Ndahen Wanda dhe Icardi, argjentinasi në lidhje me shoqen e saj

Ndahen Wanda dhe Icardi, argjentinasi në lidhje me shoqen e saj

Wanda Nara ka larguar të gjitha fotografitë me Mauro Icardin në Instagram pasi sulmuesi argjentinas thuhet se po e tradhton atë me shoqen e saj Eugenia Suarez.

Icardi dhe Ëanda u martuan në vitin 2014 pasi bukuroshja argjentinase u nda me Maxi Lopezin, i cili ishte një mik i ngushtë i Icardit, përcjellë KosovaPress.

Tani, duket se Ëanda Nara dhe sulmuesi 28-vjeçar gjithashtu janë ndarë pasi që Icardi thuhet se e ka tradhtuar me një nga shoqet e Ëandas, Eugenia ‘China’ Suarez.

Il Corriere della Sera raporton se Wanda nuk po e ndjek më aktoren në Instagram dhe, përveç kësaj, nuk ka më fotografi të Wanda dhe Icardi në llogarinë e saj.


E lindur në Buenos Aires, më 9 mars 1992, Eugenia Suarez është një aktore argjentinase me paraardhës japonezë, kjo është arsyeja pse mbiemri i saj është ‘Kinë’ dhe emri i saj në Instagram është sangrejaponesa (gjaku japonez).

Ajo ka tre fëmijë dhe, sipas Il Corriere della Sera, ajo aktualisht është duke punuar në Madrid.

As Icardi as Eugenia Suarez nuk kanë komentuar ende mbi këtë çështje.

Mbetet për t’u parë se si ndarja e tyre do të reflektojë në jetën profesionale të Icardit pasi Wanda ishte gjithashtu agjente e sulmuesit.

Lexo edhe

Video