Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Napoli në epërsi të thellë kundër Lazios

Napoli në epërsi të thellë kundër Lazios

Napolitanët kanë shënuar katër gola në portën e Lazios.


Momentalisht është duke u zhvilluar ndeshja mes Napolit dhe Lazios, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 32 në ligën italiane Serie A, përcjell KosovaPress.

Napoli është në epërsi të thellë prej 5:2 kundër Lazios, me dy gola të Insignes, një të Politanos, një të Mertens dhe një të sulmuesit Victor Osimhen, kurse për Lazion golashënues janë Immobile e Milinkovic-Savic.

Lexo edhe

Video

error: