Napoli kalon në epërsi ndaj Real Madridit (VIDEO)

Napoli kalon në epërsi ndaj Real Madridit (VIDEO)

Është shënuar goli i parë i ndeshjes në stadiumin “Diego Armando Maradona”, ku po luhet derbi mes Napolit dhe Real Madridit.

Kampioni italian, Napoli ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Real Madridit, përmes golit të shënuar nga Leo Ostigard, raporton KosovaPress.


Ostigard shënon në minutën e 19’ për ta kaluar Napolin në epërsi prej 1:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(2) VAR Tático on X: “🚨GOAL | napoli 1-0 Real Madrid | Leo Ostigard Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/9VPJnugkks” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video