Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Napoli kalon në epërsi ndaj Interit – video

Napoli kalon në epërsi ndaj Interit – video

Napoli ka kaluar në epërsi ndaj Interit pas 26 minutave lojë, përcjell KosovaPress.


Një krosim i fortë i Insignes shkoi në duart e portierit Samir Handanovic i cili u përplas me qendërmbrojtësin Stefan De Vrij dhe si pasoj e goditjes ndërmjet tyre topi përfundoi brenda vijës fatale.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: