Napoli barazon rezultatin ndaj Realit (VIDEO)

Napoli barazon rezultatin ndaj Realit (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i katërt i ndeshjes në stadiumin “Diego Armando Maradona”, ku po luhet ndeshja mes Napolit dhe Real Madridit.

Skuadra e Napolit ka arritur ta barazojë rezultatin në 2:2 në ndeshjen ndaj Realit, përmes golit të Piotr Zielinskit, raporton KosovaPress.


Zielinski shënon në minutën e 53’ për 2:2.

 Golin e gjeni më poshtë.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Napoli 2-2 Real Madrid | Zielinski Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/ipCYrsRKOP” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video