Muriqi i shënon Barcelonës (VIDEO)

Muriqi i shënon Barcelonës (VIDEO)

Është shënuar goli i parë në stadiumin “Mallorca Son Moix”, ku po luhet ndeshja mes Mallorcas dhe Barcelonës.

Skuadra e Mallorcas ka arritur të kalojë në epërsi prej 1:0 në ndeshjen ndaj Barcelonës, përmes golit të yllit kosovar, Vedat Muriqi, raporton KosovaPress.


Muriqi shënon në minutën e 8’ për 1:0.

VAR Tático on X: “🚨GOAL | Mallorca 1-0 Barcelona | Muriqi Follow our partner page @ocontextsoccer https://t.co/XPmlSVAyaq” / X (twitter.com)

Lexo edhe

Video