Mozzik publikon fotografinë e vitit, ka diçka për Loredanen (FOTO)

Mozzik publikon fotografinë e vitit, ka diçka për Loredanen (FOTO)

Kohë më parë Mozzik dhe Loredana deklaruan se i dhanë fund martesës së tyre, por vetëm disa muaj më parë nisën dyshimet për ribashkim të çiftit.

Disa ditë më parë çifti u pa duke kaluar kohë së bashku në Itali, ndërsa për ditën e të dashuruarve ata u nisën për në Dubai, ku po i shoqëron edhe vajza e tyre Hana.


Ndërkohë, Mozzik ka publikuar një fotografi shumë të bukur në Instagram, ku shihen Loredana dhe Hana, ku e ka cilësuar si fotografia e vitit.

Duket se dyshja po e pranojnë ribashkimin e tyre përmes këtyre detajeve.

Lexo edhe

Video

error: