Moti sot

Moti sot

Sot pritet të mbajë kryesisht mot i ngrohtë dhe me diell.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Lexo edhe

Video