Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Moti në Kosovë

Moti në Kosovë

Gjatë dy ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale diellore.


Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-7 gradë Celsius. Do të fryjë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i juglindjes, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Lexo edhe

Video

error: