Moreno shënon dhe barazon rezultatin ndaj Chelseat – video

Moreno shënon dhe barazon rezultatin ndaj Chelseat – video

Skuadra e La Ligas, Villarreali ka arritur që ta barazojë rezultatin ndaj Chelseat ne finalen e Kupës së Evropës.

Ishte Ferar Moreno ai i cili shënoi gol për skuadrën spanjolle në minutën e 73’ të ndeshjes pasi u asistua nga Dia.


Ja goli i Morenos:

Video