Morena Taraku përshëndet frëngjisht, por nuk dihet kujt i drejtohet me m*

Morena Taraku përshëndet frëngjisht, por nuk dihet kujt i drejtohet me m*

Është vetëm 28-vjeçe dhe njihet si miliarderja e showbiz-it shqiptar.

Me transformimin e jashtëzakonshëm ndër vite, ajo e nisi karrierën me kurorën e fituar në “Miss Kosova 2010” për të depërtuar më vonë në botën e muzikës e të modës.

Edhe pse nuk është shumë aktive me këngët, ajo bën përshtypje me jetën luksoze që reklamon në rrjetet sociale, duke u renditur ndër blogeret më të famshme.


Së fundi, vajza nga Kosova ka postuar foto të saja të fundit në Instagram, por ajo që bie në sy është përshëndetja në gjuhën frënge dhe fjalët në gjuhën angleze, të cilat nuk dihet se kujt po ia drejton.

“Bonjour (Mirëdita) m*****fuc***s”, shkruan Morena Taraku.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.