Momenti kur Ronaldo “tallet” me Rudigerin – video

Portugalia po vazhdon te jetë në epërsi ndaj Gjermanisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin F të Kampionatit Evropian Euro 2020. Cristiano Ronaldo realizoi për epërsinë e portugezëve në minutën e 15- të ndeshjes, përcjellë KosovaPress. Pas golit, Ronaldo sikur u motivua edhe më tepër dhe gjeti rastin që edhe të kujdeset për zbavitjen e … Continue reading Momenti kur Ronaldo “tallet” me Rudigerin – video