Momenti kur Ronaldo “tallet” me Rudigerin – video

Momenti kur Ronaldo “tallet” me Rudigerin – video

Portugalia po vazhdon te jetë në epërsi ndaj Gjermanisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin F të Kampionatit Evropian Euro 2020.

Cristiano Ronaldo realizoi për epërsinë e portugezëve në minutën e 15- të ndeshjes, përcjellë KosovaPress.


Pas golit, Ronaldo sikur u motivua edhe më tepër dhe gjeti rastin që edhe të kujdeset për zbavitjen e tifozëve të pranishëm kur pati një moment në përballje me Rudigerin.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.