Momenti kur Ronaldo refuzon të bëjë foto me mjeken gjatë ndeshjes kundër Sheriff Tiraspol – video

Momenti kur Ronaldo refuzon të bëjë foto me mjeken gjatë ndeshjes kundër Sheriff Tiraspol – video

Cristiano Ronaldo si duket refuzoi që të bëjë foto me një anëtare të stafit mjekësorë menjëherë pas përfundimit të pjesës së parë në fitoren 2:0 të Manchester United kundër Sheriff Tiraspol.

United siguroi fitoren e parë të këtij edicioni në Ligën e Evropës me një paraqitje tejet të mirë në Moldavi, përcjell KosovaPress.

Golat në pjesën e parë të Jadon Sanchos dhe Cristiano Ronaldos ishin të mjaftueshëm për skuadrën e Erik ten Hag, dhe harmonia e skuadrës dukej se ishte në nivel në pushim pas pjesës së parë.


Kur lojtarët e United ishin duke vazhduar drejt zhveshtores, një mjeke e stafit mjekësorë provoi që të ndalojë Ronaldon për një foto me telefonin e saj në duar.

Por, pesë herë fituesi i Topit të Artë ishte në nxitim për të shkuar në zhveshtore, dhe nuk pranoi të bëjë foto, por i dha një prekje të lehtë asaj në krah.

Rastin e gjeni më poshtë.

Lexo edhe

Video