Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane dhe përjashtohet nga loja – video

Momenti kur Pepe godet kundërshtarin në stilin e Zidane  dhe përjashtohet nga loja – video

Sulmuesi i Arsenali, Nicolas Pepe, ka bërë një gjest shumë të pahijshëm i cili i ka kushtuar me përjashtim, përcjell KosovaPress.


Gjatë ndeshjes Leeds United-Arsenali, në minutën 52, Pepe humb kontrollin dhe i drejtohet lojtarit kundërshtar me të cilin kishin një debat dhe e goditi me kokë. Me këtë rast lojtari bie në tokë dhe si rezultat gjyqtari kryesor i takimit e ndëshkon me karton të kuq sulmuesin e Arsenalit.

Rezultati momental ndërmjet Leeds United dhe Arsenalit është pa gola.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: