Momenti i përqafimit të Salah me Ramosin e Ibrahimovicin – video

Momenti i përqafimit të Salah me Ramosin e Ibrahimovicin – video

Si duket ylli egjiptian, Mohamed Salah i ka lënë pas vete momentet e tij të hidhura me mbrojtësin spanjoll, Sergio Ramos.

Ramos e kishte lënduar Salahun në finalen e Ligës së Kampionëve mes Real Madridit dhe Liverpoolit, duke e detyruar egjiptianin të largohet nga loja qysh në pjesën e parë, raporton KosovaPress.

Që nga ajo kohë, Ramos dhe Salah nuk kanë pasur një miqësi të mirë, por si duket problemet e tyre ata i kanë lënë në të kaluarën.


Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të Globe Soccer Awards, Salah shihet teksa e përshëndet Ramosin me një përqafim, si dhe ikonën suedeze, Zlatan Ibrahimovic.

Videon e gjeni më poshtë.

(20) zonkasha on Twitter: “@SamueILFC Salah, ramos, ibrahimović Ramos doesn’t believe himself he just saw Salah 😅 https://t.co/iY31aJhOjY” / Twitter

Lexo edhe

Video