Momenti i përqafimit të Messit dhe Ronaldos (VIDEO)

Momenti i përqafimit të Messit dhe Ronaldos (VIDEO)

Momentalisht po zhvillohet përballja mes yjeve të Al Nassr e Al Hilal dhe Paris Saint-Germain, ku ky i fundit po avancon me rezultat të ngushtë 4:3.

Kjo përballje po njihet ndryshe si dueli mes dy superyjeve, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi, duel ky i cili mund të jetë i fundit mes tyre në karrierë, raporton KosovaPress.


Para fillimit të ndeshjes, Ronaldo dhe Messi u takuan së bashku, shtrënguan duart si dhe shkëmbyen një përqafim.

Momentin në fjalë e gjeni më poshtë.

(20) PSG Report on Twitter: “Leo Messi and Cristiano Ronaldo at the start of the match! 🐐🇦🇷🤝🇵🇹 https://t.co/PTsLpWcF3r” / Twitter  

Lexo edhe

Video