Modelja italiane provon t’u “ngrejë moralin” futbollistëve të Juves – foto

Modelja italiane provon t’u “ngrejë moralin” futbollistëve të Juves – foto

Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në katër ndeshjet e fundit numëron dy humbje, një barazim dhe vetëm një fitore.

Për të “ngritur moralin” e bardh-e-zinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një adhuruese e “flaktë” e Juve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”.


Në një intervistë për mediat rozë, ajo deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

 

Lexo edhe

Video

error: