Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Ministrja Hykmete Bajrami në konferencë për media

Ministrja Hykmete Bajrami në konferencë për media

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, po mban konferencë për media lidhur me mësimin në distancë.


Lexo edhe

Video

error: