Ministrja Gërvalla raporton sot para Komisionit për Punë të Jashtme

Ministrja Gërvalla raporton sot para Komisionit për Punë të Jashtme

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvall-Schwarz do të raportoj sot para deputetëve të Komisionit për Punë të Jashtme dhe Diasporë.

Ministrja Gërvalla-Schwarz do të raportoj lidhur me planin legjislativ të ministrisë që ajo drejton.


Po ashtu ministrja do të raportoj edhe për prioritetet e saj.

Komisioni ku pritet të raportoj Gërvalla-Schwarz do të mblidhet në ora 10:00.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: