Ministri Vitia dhe zv. ministrja e arsimit Bërdyna në konferencë për media

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, bashkë me zëvendësministren e Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Edona Maloku Bërdyna po mbajnë konferencë për media.

Lexo edhe

Video

error: