Ministri në detyrë i Shëndetësisë Arben Vitia mban konferencë për media

Ministri në detyrë i Shëndetësisë Arben Vitia mban konferencë për media

Ministri në detyrë i Shëndetësisë Arben Vitia së bashku me kreun e BIK-ut, Myftiun Naim Tërnava, kreun e Ipeshkvisë së Kosovës,  Imzot Dodë Gjergji, drejtorin e IKSHPK-së, Naser Ramadani dhe drejtoreshën e Klinikës Infektive të QKUK-së, Lindita Ajazaj Berisha,  mbajnë konferencë për media.


 

Lexo edhe

error: