Milani thellon epërsinë ndaj Lazios (VIDEO)

Milani thellon epërsinë ndaj Lazios (VIDEO)

Është shënuar edhe goli i dytë në stadiumin “San Siro” mes Milanit dhe Lazios.

Skuadra e Milanit e ka thelluar epërsinë në 2:0 në derbin ndaj Lazios, përmes golit të Theo Hernandez, raporton KosovaPress.


Hernandez shënon në minutën e 29’ për 2:0.

Golin e gjeni më poshtë.

(9) VAR Tático on Twitter: “GOAL | Milan 2-0 Lazio | Theo Hernandez GREAT GOAL https://t.co/KSuOOo4lij” / Twitter  

Lexo edhe

Video