Milani prezanton fanellat e dyta për sezonin 2021/22

Milani prezanton fanellat e dyta për sezonin 2021/22

Mlani i ka zbuluar fanellat që do të përdoren për ndeshjet si mysafir gjatë sezonit 2021/22.

“Rossonerët” tashmë i kanë zbuluar fabellat bazë me të cilat edhe i zhvilluan dy ndeshjet e fundit të edicionit 2020/21, përcjellë KosovaPress.


Sot, gjiganti italian përmes postimeve në kanalet zyrtare të rrjete sociale kanë zbuluar fanellat e dyta përmes emrave si Zlatan Ibrahimovicm Simon Kjsaer dhe Frank Kessie.

Lexo edhe

Video

error: