Milani në epërsi ndaj Torinos me golin e Giroud-video

Milani në epërsi ndaj Torinos me golin e Giroud-video

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Milanit dhe Torinos e cila po zhvillohet në “San Siro” dhe është e vlefshme për xhiron e 10-të të Serie-A.

“Rossonerët” kanë shkuar në pushimin ndërmjet dy pjesëve me epërsi minimale 1-0 dhe golin e realizoi sulmuesi francez Olivier Giroud.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video

error: