Milani merr lajmin e mirë para derbit me Interin

Milani merr lajmin e mirë para derbit me Interin

Sulmuesi i Milanit Zlatan Ibrahimoviç është rikthyer në stërvitje pasi e përfundoi periudhën e karantinimit para dy ditësh, përcjellë KosovaPress.


Sipas “La Gazetta dello Sport”, suedezi u rikthye sot në Milanello dhe ishte në stërvitjen e orës 10:30.

Më 17 tetor, Milani do të ballafaqohet me Inteerin në derbin e qytetit të modës dhe Ibrahimovic do të jetë i gatshëm për të luajtur.

Lexo edhe

Video