Milani e pëson edhe golin e katërt kundër Lazios (VIDEO)

Milani e pëson edhe golin e katërt kundër Lazios (VIDEO)

Tanimë është shënuar edhe goli i katërt në derbin italian mes Lazios dhe Milanit, ku nikoqirët si duket e kanë vulosur fitoren në stadiumin “Olimpico”.

Skuadra e Lazios e ka thelluar epërsinë në 4:0 në ndeshjen kundër kampionit italian, Milanit, përmes golit të shënuar nga Felipe Anderson, raporton KosovaPress.


Anderson shënon në minutën e 75’ për 4:0.

Golin e gjeni më poshtë .

Dubz  

Lexo edhe

Video