Meta nderon dy xhudistet e Kosovës me medaljen nderi i kombit

Meta nderon dy xhudistet e Kosovës me medaljen nderi i kombit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nesër do të takojë dy xhudistët tona, Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi, si dhe trajnerin Driton Kuka, të cilëve do t’ia ndaj medaljen nderi i kombit.


Lajmin e bëri të ditur kryetari i Komitetit Olimpik të Kosovës, Ismet Krasniqi, i cili do të jetë pjesë e kësaj ceremonie në Shqipëri.

Lexo edhe

Video

error: