Messi zbarkon në Paris, klubi francez lëshon videon spektakolare për prezantimin e tij

Messi zbarkon në Paris, klubi francez lëshon videon spektakolare për prezantimin e tij

Tashmë nuk ka asnjë dyshim. Lionel Messi do të luajë për PSG-në në dy sezonet e ardhshme.


Argjentinasi tashmë ka zbarkuar në Paris dhe menjëherë do të nënshkruajë kontratën dy vjeçare, përcjellë KosovaPress.

Gjiganti francez tashmë ka lëshuar në rrjetet sociale videon pralajmëruese për ardhjen e argjentinasit.

Lexo edhe

Video