Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Messi realizon gol pas një kombinimi magjik me Braithwhite – Video

Messi realizon gol pas një kombinimi magjik me Braithwhite – Video

Barcelona e ka shënuar golin e epërsisë 1-0 ndaj Elches me të filluar pjesa e dytë e ndeshjes.

Në minutën e 47’ Lionel Messi filloi një aksion të shpejtë duke iu ofruar zonës, pastaj pasoi tek Braithwhite i cili ia ktheu serish topin yllit argjentinas duke i dhënë një pasim magjik dhe argjentinasi realizoi për 1-0, përcjell KosovaPress.


Ja goli:

Lexo edhe

Video

error: