Messi e çon në 3-0 epërsinë e PSG-së ndaj Burgge-video

Messi e çon në 3-0 epërsinë e PSG-së ndaj Burgge-video

Paris-Saint-Germain tashmë e ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Club Burgge.

Pas dy golave të shpejtë të Kylian Mbappes, të tretin e ka realizuar argjentinasi Lionel Messi, transmeton KosovaPress.


Ish-sulmuesi i Barcelonës ka realizuar në minutën e 38’ të ndeshjes dhe ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video

error: